O mně

Tomáš Mašek

Jsem fotograf na volné noze a fotka je mi zábavou již řadu let. Působím převážně v Sušici, kde mám vlastní fotoatelier. Věnuji se hlavně fotografování svateb a portrétů. Založil jsem Svatební dílnu a společně se stejně nadšenými lidmi, nabízíme služby spojené s organizováním svatebního dne. Na komerčních projektech spolupracuji s řadou firemních klientů, místních institucí a oraganizací.

Od roku 2016 pořádám v Sušici fotografické kurzy včetně oblíbené Fotoškoly. Nevyhýbám se ani volné tvorbě. Rád se spojuji se zajímavými lidmi, při práci na projektech, kde můžeme předvést naše schopnosti. Ve volném čase vyrážím na cesty po Šumavě i do zahraničí. Svůj foťák nikdy nezapomínám doma.

Přirozené fotografie

Každý nový snímek je pro mě výzvou. Upřednostňuji přirozenost a emoce. Každý moment, který zachytím, je hlavně o vás.

Profesionální přístup

Profesionalita není dána seznamem referencí nebo certifikátů. Je to způsob jednání. Proto se během focení chovám vždy v souladu s potřebami a nároky klienta.

Vysoká kvalita

Dbám na prvotřídní výsledky a dobrý pocit klienta z každého focení. Proto používám kvalitní techniku a zpracování fotografií věnuji maximální péči.

Vaše spokojenost

Záleží mi na tom, aby byl každý klient spokojený již během focení. Zakládám si na dobré komunikaci, vzájemném respektu a hlavně pohodové atmosféře.

Pojďme společně tvořit příběh vašeho života.

Prohlédnout příběhy ve fotografii