Fotokurz: Portrét v exteriéru

Termín: ???
Místo: Šumava, Prášily
Počet účastníků: min. 6 os., max. 10 os.
Cena: 3 000 Kč

Zúčastněte se intenzivního fotokurzu a prožijte nevšední víkend na Šumavě. Naučíte se fotit portréty, které vás budou bavit a rozhodně nezapadnou ve vašem portfoliu.

Co nás čeká?

Budeme se věnovat hlavně portrétu v exteriéru a pracovat s přirozeným světlem. Poznáte, jak v praxi vypadá souhra mezi fotografem a modelkou. Vyzkoušíme si netradiční lokace (archeopark, divoká říčka, hluboké lesy). Dozvíte se jak se naladit na stejnou vlnu s modelkou, aby focení bylo zábavou. Prozradíme vám praktické fígle, které používáme sami při focení.

Organizace kurzu a ubytování

Během kurzu vám budou k dispozici 2 lektoři. Kurz je postaven pro menší skupinu a důraz je kladen hlavně na praktické focení v exteriéru. Účastník by měl být schopen ovládat svůj fotoaparát a umět se orientovat v expozičních režimech. Doporučena je digitální zrcadlovka s výměnnými objektivy.

V ceně kurzu je ubytování, které je pro účastníky zajištěno v apartmánech na Prášilech. Snídani je možné dokoupit. Stravování je individuální – k dispozici je obchod a restaurace v místě ubytování nebo kuchyňka na apartmánu. Sraz účastníků je až na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám.

Program fotokurzu

Pátek

18:00 Příjezd a ubytování.
20:00 Seznámení s lektory a upřesnění programu.

Sobota

08:00 Snídaně
09:00 Teoretická část
12:00 Oběd
14:00 Fotografování - téma: kreativní portrét
18:00 Večeře
20:00 Společná diskuze a hodnocení pořízených fotografií

Neděle

08:00 Snídaně
09:00 Fotografování - téma: netradiční vizáž
13:00 Oběd
14:00 Společná diskuze a hodnocení pořízených fotografií
16:00 Odjezd

Přihláška

Odevzdat vyplněnou přihlášku, a uhradit účastnický poplatek, můžete v Atelieru nebo e-mailem.

Fotokurz - přihláška