Focení na Rabí

Hrad Rabí 7. 8. 2016

Poslední červencový víkend jsem měl možnost fotit a prožít pohodový den s úžasnými lidmi. Vše se událo v kulisách hradu Rabí, který jsme měli celý pro sebe. Podvečernímu focení předcházelo odpoledne příprav. Od rána nás sice strašil neutuchající déšť, ze kterého jsem nebyl osobně moc nadšený, ale přesto jsme se rozhodli jít do toho za každou cenou. Nejsme přeci z cukru...

O perfektní styling obou modelek se postarala vizážistka Ája Kraucherová. Klobouk dolů před její trpělivostí a smyslem pro každičký detail. Netradičními květinami nás ohromila floristka Hanka Kindelmannová Šebestová. Je radost sledovat co dovede vytvořit za rozkvetlou nádheru. Šaty speciálně pro tuto událost připravily telentované návrhářky - Tiffany Ang, která se věnuje výrobě oděvů z přírodních materiálů (modré vlněné) a Zuzana Sedlecká (světlé lněné).

Popsat jen fotkami, jak skvěle jsme se bavili, by nebylo úplné. Proto vzniklo i video z celého focení. Stojí za ním neúnavný kameraman Pepa Tikvart, který celou akci nasnímal a sestříhal. Po celou dobu mu ochotně asistovala jeho přítelkyně Bára Sýkorová. Žádná fotka by samozřejmě nemohla vzniknout bez neskutečně ochotných a trpělivých modelek Jany Vorudové a Blanky Melkové. V neposlední řadě musím zmínit fotografku Verču Kohoutovou Vlkovou, která svými fotografiemi celou akci zdokumentovala.

Focení je za námi a já bych rád všem obrovsky poděkoval za jejich nadšení a úsilí, se kterým k celému projektu přistoupili. Doufám, že vše brzy zopakujeme, protože podzim je už za rohem :)

Jste rozhodnutí?

Pokud již víte, co chcete, můžete přejít rovnou k poptávce.

Objednat focení

Chcete vidět více?

_TMF8394.jpgDáša
Těhulka na samotě u lesa
michaela-k-12.jpgMichaela K
Outdoor boudoir
andrea-007.jpgFotografka Andrea
Tajemství staré půdy
jana-ill-0018.jpgJana
Vítání jara
Ice_Queen-0009.jpgIce Queen
Ledová síla
radka_009.jpgRadka
Stretching při západu slunce

Pořád málo?

Podívejte se na můj blog, najdete na něm více fotek.

Další galerie na blogu

Líbí se vám fotografie?

Zjistěte, jak získat vlastní.

Podívat se na nabídku služeb